Exteriorzi01PNG.png

Echipa

 

 

Fiecare din cei  90 membri ai echipei hotelului Central Plaza a ales sa aiba grija de oaspeti, cu respect, daruire si un zambet cald!

Suntem onorati ca la noi in hotel, oamenii fac diferenta! La fel ca si hotelul, intreaga echipa trece printr-un proces continuu de dezvoltare, imbogatindu-se cu noi competente si colegi.

Astfel, in perioada septembrie 2010- decembrie 2011, angajatii Central Plaza Hotel au beneficiat de un program intensiv de formare si dezvoltare profesionala si personala, in cadrul proiectului “Dezvoltarea competentelor - ospitalitate cu profesionalism”, finantat de FONDUL SOCIAL EUROPEAN prin Programul OperaĊ£ional Sectorial pentru  Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013.

Echipa s-a consolidat si prin noii membri care ni s-au alaturat : bucatarul sef, F&B manager, sales specialist, sef receptie, guvernanta sefa, inginerul sef, cameriste, receptioneri, ospatari, bucatari, curieri bagajisti si tehnicieni.

Impreuna va asteptam cu ospitalitate la Central Plaza Hotel!

Director General - Constantin Roca: constantin.roca@centralplazahotel.ro

Director General Adjunct - Catalin Roca: catalin.roca@centralplazahotel.ro

Director Financiar - Lucica Lazar: lucica.lazar@centralplazahotel.ro

Specialist Vanzari - Ioana Cerescu: ioana.cerescu@centralplazahotel.ro

                            - Nicoleta Panoschi: nicoleta.panoschi@centralplazahotel.ro 

Director de Resurse Umane - Cristina Irina Rauta: cristina.rauta@centralplazahotel.ro

Sef Receptie - Sorin Bucuresteanu: sorin.bucuresteanu@centralplazahotel.ro

Sef  Dep. Rezervari - Codrina Nechita: codrina.nechita@centralplazahotel.ro

F&B Manager - Daniel Hilohi: daniel.hilohi@centralplazahotel.ro